Magazyn na wynajem w czasie remontu – czy jest przydatny?

Kupiłeś swoje wymarzone mieszkanie i jesteś na etapie jego remontowania, a koniec wynajmu poprzedniego lokalu zbliża się nieubłaganie? Obawiasz się, iż nie wyrobisz się z zakończeniem remontu i przez kilka dni nie będziesz miał co zrobić ze swoimi rzeczami? Nie martw się! Znamy na to rozwiązanie! Zapraszamy do przeczytania dalszej części artykułu, w której przedstawimy prosty sposób na przechowanie rzeczy.

Magazyny do wynajęcia w Trójmieście

Jeden z 12 dostępnych w Polsce oddziałów Less Mess Storage znajduje się w Rumii przy ul. Sobieskiego 115. Jest to dobrze skomunikowany oddział zlokalizowany przy głównej drodze, oddalony 10 minut od przystanku SKM oraz 3 minuty od przystanku autobusowego. Więcej informacji na temat oddziału w Rumi znajdziesz na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/.

Magazyny na wynajem idealnie sprawdzą się nie tylko w czasie przeprowadzki. To doskonałe miejsce również w trakcie remontu. Wyniesienie części rzeczy z mieszkania na czas remontu znacznie usprawni jego przebieg. Dodatkowo, w self storage możesz zostawić cenne rzeczy w czasie, kiedy pod swoją nieobecność pozostawiasz ekipę przeprowadzkową samą w Twoim mieszkaniu. 

Magazyny samoobsługowe to również doskonały wybór dla każdego, kto szuka miejsca do przechowywania rzeczy sezonowych. Self Storage świetnie sprawdzi się w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej, w której z powodzeniem przechowasz wszystkie rzeczy, na które brakuje Ci miejsca w mieszkaniu.

Magazyn samoobsługowy dopasowany do Twoich potrzeb

W zależności od potrzeb możesz wybrać odpowiadający Ci rozmiar pomieszczenia magazynowego. Jeżeli masz problem z oszacowaniem metrażu jaki będzie dla Ciebie optymalny, możesz skorzystać z pomocy pracownika Less Mess Storage, który dzięki swojemu doświadczeniu podpowie Ci jaki rozmiar lokalu sprawdzi się w Twoim przypadku.

Umowę z Less Mess Storage możesz podpisać na okres tygodnia, miesiąca lub czas nieokreślony z 30-dniowym wypowiedzeniem. Jest to bardzo wygodna opcja, która pozwala na najem powierzchni magazynowej na taki czas, jaki potrzebujesz. Krótkotrwały najem stanowi świetne rozwiązanie w czasie remontu lub przeprowadzki, a długotrwały np. w czasie przechowywania rzeczy sezonowych.

Wynajem magazynu to również doskonała opcja dla przedsiębiorców. Szukasz magazynu dla swojej firmy? W Less Mess Storage bezpiecznie przechowasz nie tylko swój towar, ale również dokumenty, materiały reklamowe i wszystkie inne potrzebne elementy.

Artykuł sponsorowany

Back to top button